Služby - Jaroslav Filipovský

Telefon: +420 607 122 733
Přejít na obsah
Realizuji zakázky už od roku 1997.

To jest 21 let praxe v mém oboru.


Jaroslav Filipovský -  SLUŽBY

Zde naleznete služby, které vám nabízím. Pod službami naleznete obsah služeb.

 • Zednické práce
 • Klempířské práce
 • Tesařské práce
 • Zámečnické práce
 • Truhlářské práce
 • Obklady
 • Rizikové kácení
 • Arboristika
 • Výškové práce
 • Zahradnické práce
 • Zemní a výkopové práce
 • Zimní údržba

Obsah

Zde naleznete soupis prací pod každým řemeslem, které provádím.


Zednické práce

kompletní zednické práce od A-Z, zděné ploty, štuk vnitřní a vnější, opravy zdiva, zateplování rodinných domů, panelových domů a garáží, montáž zárubní dveří, rekonstrukce bytového jádra, opravy panelových vchodů, další zednické práce
Klempířské práce

práce s plechem hlavně ve stavebnictví (stříhání, tvarování – ohýbání, pájení nebo skládání spojem), montáž okapů, oplechování střešních výlezů, vikýřů, komínů, krytí zdí a parapetů oken a balkonů, plechové střešní krytiny aj.
Tesařské práce

práce se dřevem, především výroba stavebních konstrukcí (bednění pro betonáž,  krovy, vaznice či vazníky střech),montáž podlahových a stropních nosníků, zhotovení palubkových obkladů, výroba krytých stání, zahrdních pergol aj.
Zámečnické práce

výroba drobných konstrukcí, branky, lavičky, plotové dílce, svařování, řezání závitů, opravy nástrojů atd.
Truhlářské práce

montáž kuchyňských linek, montáž pracovních desek, montáž nábytku, výroba vestavěných skříní, montáž zahradních domků, montáž přístřešku na auto, výroba dřevěných zahradních altánů a další
Obklady

dlažba a obklady vše typů, balkony, kuchyně, chodby, koupelny
Rizikové kácení

Nabízím postupné kácení stromů ve ztížených podmínkách. Spouštění větví i částí kmenů pomocí lan v blízkosti budov, plotů, drátů elektrického vedení a pod. S tím souvisí i poskytování služeb štěpkování větví, odvoz dřevního materiálu a nakonec i frézování pařezů.
Arboristika

Poskytuji komplexní péči o stromy a zeleň ve městech, obcích i soukromých zahradách. Specializuji se především na prořezávání stromů a instalaci bezpečnostních vazeb korun – dynamických i ocelových, statických. Používáme efektivní a bezpečnou stromolezeckou techniku, tedy pracujeme vždy jištěni za pomoci lan. Provádím také údržby zahrad, výsadby stromů, řez keřů a živých plotů.
Výškové práce

Montáže,zábrany proti ptactvu, opravy, sanace,nátěry a antikorózní ochana, montáž a malba reklam, průmyslový úklid, čištění a mytí, demolice, udržba a ostatní.
Zahradnické práce

vertikutace trávníku, prořezávání křovin a stromů, likvidace plevele, výsadba rostlin, prodej a dovoz mulčovací kůry, prodej okrasných kamenů a kačírku, odvoz odpadů, montáž zahradního nábytku, montáž zahradních domků
Zemní a výkopové práce

terénní úpravy a příjezdové cesty, výkopy základů rodinných domů, bazény, čističky, kanalizace a ostatní inženýrské sítě, likvidaci a odvoz odpadu, vše prostřednictvím traktor bagru 2t.
Zimní údržba

Odklízení sněhu, solení, a to jak silnic, chodníků, parkovišť tak i dalších zpevněných ploch.
Návrat na obsah